USD/TRY - Amerikan Doları Türk Lirası yorumlar

Dolar Lira Kurları | USD TRY Analizleri - Investing.com
USD/TRY - Amerikan Doları Türk Lirası

USD/TRY - Amerikan Doları Türk Lirası

3,5172 -0,0094 -0,27%
18/08 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 3,5150 / 3,5195
Gün Aralığı 3,5123 - 3,5322
52 Hafta 2,9175 - 3,9423
Ö. Kapanış 3,5266
Açılış 3,5266
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
YAVUZ_KAYA
YAVUZ_KAYA

TSK sınır ötesi hareketleri takip için Mutlu Civiroğlu'nu beğenmeyenlere Güldeniz Gençtürk'ü öneririm.Sınırda hareketlilik var.  ... (Devamını Oku)

3 dakika önce· Cevap
YAVUZ_KAYA
YAVUZ_KAYA

Dolar fener gibi ,hep bir umut ama ikisininde patronu değerli olmasını istemiyor.  ... (Devamını Oku)

10 dakika önce· Cevap
Sait Emmi
Sait Emmi

Hawking 100 yıl sonra insanligin sona erecegini soylemis. Bir arastirmaya gore de 100 yil icinde erkek nesli tukenecek sonucu cikmisti yanlis hatirlamiyorsam. hadi bakalim :)  ... (Devamını Oku)

11 dakika önce· 4 · Cevap
Tüm yorumları göster (851660)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Deneyiminizi kişiselleştirmek, trafiğimizi analiz etmek ve bu bilgileri partnerlerimizle paylaşmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu durumdan memnunsanız ayarları değiştirmeden devam edebilirsiniz veya çerez ayarlarını nasıl değiştireceğinizi öğrenebilirsiniz.
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+
3,5172 -0,0094 -0,27%
18/08 - Kapanış.

Sponsor