USD/TRY - Amerikan Doları Türk Lirası yorumlar

Dolar Lira Kurları | USD TRY Analizleri - Investing.com
USD/TRY - Amerikan Doları Türk Lirası

USD/TRY - Amerikan Doları Türk Lirası

3,7036 +0,0331 +0,90%
11:16:45 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 3,7033 / 3,7039
Gün Aralığı 3,6843 - 3,7109
52 Hafta 3,0665 - 3,9423
Ö. Kapanış 3,6705
Açılış 3,7045
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
abdullah özkan
abdullah özkan

7060 üstü 7305...piyasa abartmak istersede 7702 kadar yolu var..  ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
Seyit Ahmet
Seyit Ahmet

Kemerlerinizi bağlayın  ... (Devamını Oku)

1 dakika önce· Cevap
PALA NEO
PALA NEO

3705 alti yok   ... (Devamını Oku)

2 dakika önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (922781)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Deneyiminizi kişiselleştirmek, trafiğimizi analiz etmek ve bu bilgileri partnerlerimizle paylaşmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu durumdan memnunsanız ayarları değiştirmeden devam edebilirsiniz veya çerez ayarlarını nasıl değiştireceğinizi öğrenebilirsiniz.
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+
3,7036 +0,0331 +0,90%
11:16:45 - Gerçek zamanlı Veriler.

Sponsor