İngiliz Poundu Türk Lirası yorumlar

GBP TRY | Pound Lira Kurları | GBP TRY Analizleri
Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GBP/TRY - İngiliz Poundu Türk Lirası

GBP/TRY - İngiliz Poundu Türk Lirası

4,4624 +0,0072 +0,16%
23/06 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 4,4600 / 4,4649
Gün Aralığı 4,4501 - 4,4765
52 Hafta 3,5986 - 4,9065
Ö. Kapanış 4,4553
Açılış 4,4553
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
daghan
daghan

4,58 bekliyorum hadi göster artık ...   ... (Devamını Oku)

11 saat önce· Cevap
hüseyin tekneci
hüseyin tekneci

Poun 4.00 leri görecek yıl sonu gibi ona göre vaziyet alın  ... (Devamını Oku)

23.06.2017 21:41 GMT· 3 · Cevap
Sonay Demir
Sonay Demir

Arada gaz kaçağı yapaiii abisi   ... (Devamını Oku)

23.06.2017 14:05 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (15344)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Indonesia Malaysia Thailand Vietnam
Deneyiminizi kişiselleştirmek, trafiğimizi analiz etmek ve bu bilgileri partnerlerimizle paylaşmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu durumdan memnunsanız ayarları değiştirmeden devam edebilirsiniz veya çerez ayarlarını nasıl değiştireceğinizi öğrenebilirsiniz.
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+
4,4624 +0,0072 +0,16%
23/06 - Kapanış.

Sponsor